Srpen 2010

Dobrou!

29. srpna 2010 v 23:28 | MileynQa-HanninQa-MontanaCyrus
Dobrou! Jdu se sestrou spát. Ahoj no spíš ona šla na zuby. Majitelak a já už jdu taky! Dobrou!

Nick Jonas - životopis

29. srpna 2010 v 23:26 | Lilly-Lola-EmilyOsment- Kateřina Hrbotická |  Jonas Brothers

Povolání: Zpěvák, herec, kytarista, pianista, bubeník, skladatel
Věk: 17
Datum narození: 16. 09. 1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Panna   aktuální horoskop »
Výška: 175 cm
Člen skupiny: The Jonas Brothers

Životopis

Nick je ve znamení panny. Narodil se v Texasu, 16.9. 1992. Miluje hraní golfu a baseballu. Zřejmě to bude maminčin mazánek, protože v Bravu Girl na otázku: Jakému typu holek neodoláte (otázka byla i pro starší batry) odpověděl: Té, která je dobrá pro mojí mamku. V pokoji má obrázky amerických prezidentů. Nesnáší tancování. K narozeninám by si přál: Ford Mustang GT. Písnička S.O.S. je právě jeho dílem. Na Jetixu v Jonas Brothers žijí svůj sen, kluci přiznali že právě Nick je nejlepší z kapely. I Frankie řekl že ho má nejradši. A nejhorší nakonec. Až do chvíle mi vrtalo hlavou kde vzal ten náhrdelník, víte tu jakoby vojenskou známku co má skoro vždycky na krku, ale teď už to bohužel vím. Nicky má cukrovku. Kvůli tomu si to nechal vyhotovit. Alespoň ale jedno pozituvum: Díky své cukrovce je v nějakém fondu, který pomáhá dětem se stejnou nemocí. P.S. Nazívají se "Disney" kapelou:)

Nick Jonas se už od útlého věku prostavil na Broadway, ale až v roce 2005 si ho všiml Greenberg a když se s ním seznámil a jeho dvěma staršími bratry Josephem a Kevinem, založili společně skupinu The Jonas Brothers. Jejich první píseň byla Mandy,ale jejich CD se neuchytilo, pak další píseň, která se proslavila více byla Year 3000. Jejich první album It's About Time sice nebylo debutové,ale z 50000 kusů se jich prodalo 40000.

Nick, Joe a Kevin mají ale ještě nejmladšího bratra Frankiho.

Když zakládal spolu s bratry skupinu bylo mu 13 let, Joemu bylo 16 a Kevinovi 18 let. Dnes jsou o 3 roky starší a na svém kontě mají už třetí nejnovější album s názvem A Little Bit Longer. Zatim se do České republiky nedostaly.

The Jonas Brothers se objevili také v jednom z dílů Hannah Montany. V roce 2008 byl se svými bratry k vidění ve filmu Tábor Rocku, ve kterém hrál jednu z hl. rolí Joe Jonas.

Nick chodil se známou zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus.


Joe Jonas - životopis

29. srpna 2010 v 23:23 | Lilly-Lola-EmilyOsment- Kateřina Hrbotická |  Jonas Brothers
Povolání: Zpěvák, hudebník, herec, kytarista, pianista
Věk: 21
Datum narození: 15. 08. 1989
Místo narození: Casa Grande, Arizona, USA
Znamení: Lev   aktuální horoskop »
Výška: 178 cm
Člen skupiny: The Jonas Brothers

Životopis

Celým jménem Joseph Adam Jonas (známý jako Joe Jonas)se narodil 15. 8. 1989 v Casa Grande, v Arizoně, jako druhý syn hudebníků Kevina a Denise Jonasových. Má další tři bratry: nejmladšího Frankieho, Nicka a Kevina.

Má rád zábavu a je komediantem. To je taky důvod, proč se jako malý zajímal o jiné věci než jeho bratři. Měl sen stát se komikem, ale postupem času se dal na hudbu, které se věnuje na sto procent. Spolu s bratry Nickem a Kevinem vystupuje ve skupině The Jonas Brothers jako zpěvák, ale umí hrát i na kytaru a klavír.

Miluje vystupování a jednou se chce věnovat jak zpěvu, tak i herectví. Zatím jsme ho mohli vidět ve filmu Camp Rock, kde si zahrál Shana Greye. Dále taky v TV pořadech, ale ty se většinou vysílali jenom v Americe. Nyní se připravují filmy, kde si zahraje i se svými bratry - např. Camp Rock 2 nebo Walter the Farting Dog.

High School Musical

29. srpna 2010 v 23:20 | Lilly-Lola-EmilyOsment- Kateřina Hrbotická |  High School Musical
Originální název: High School Musical
Žánr: Drama, Komedie, Muzikál, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2006
Režie: Kenny Ortega

Popis filmuHigh School Musical je americký "udělaný-pro televizi" hudební film, publikovaný a distributovaný Disney. Byl vydán 20.1.2006.

Film byl jeden z nejúspěšnějších na Disney Channel Original Movies, publikovaný s pokračováním a delimitací potvrzení a soundtrackem, který byl komerčně nejúspěšnějším albem roku 2006.

High School Musical je příběh dvou středoškoláků: Troye Boltona, kapitána basketballového družstva a Gabrielly Montézové, právě přistěhované, stydlivé studentky, která vyniká v matematice a vědě. Společně se účastní školního muzikálu. Navzdory ostatních studentů, kteří se snaží překazit jejich sny, Troy a Gabriella dále přetrvávají a povzbuzují ostatní okolo. Nakonec Troy a Gabriella vyhrají hlavní role v muzikálu i přes intriky Sharpay a Ryana.


Justin Bieber- Životopis

29. srpna 2010 v 23:13 | Lilly-Lola-EmilyOsment- Kateřina Hrbotická |  Justin Bieber
Povolání: Zpěvák, tanečnik
Věk: 16
Datum narození: 1. 03. 1994
Místo narození: Stratford, Ontario, Kanada
Znamení: Ryby   aktuální horoskop »
Výška: 161 cm

Životopis

Justin Bieber se narodil 1. března1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.

Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.

2009 po součastnost

Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17.listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009.

Tento song se dostal na 10.místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour které má pouze 5 koncertů po Kanadě.

Sry ale ja a segra ho nenavidime. :)

Bez urázky ale: "Vy se s toho Biebra pos___te!" Co na nem vydite kamoska me sestry rika ze je to teplous! a je to pravda! :)

SONCelebrita

28. srpna 2010 v 22:31 | kajda |  Zprávičky
JESTLI SE CHSES ZUCASNIT TAK VYPLN: JMENO,BLOG,CELEBRITA

Čau!

20. srpna 2010 v 12:42 | Lilly-Lola-EmilyOsment- Kateřina Hrbotická
Čau! je na tři měsíce pozastaveno kvůli tomu že som nahlášená nazdar!

HM Forever Song

15. srpna 2010 v 18:13 | Lilly-Lola-EmilyOsment- Kateřina Hrbotická |  Hannah Montana
Hannah Montana 4- Super Star
Hannah Montana Forever- Ordinary Girl
Hannah Montana Forever ft. Iyaz- This Boy, That Girl


Camp Rock 2 - The Final Jam- Song

15. srpna 2010 v 17:40 | Lilly-Lola-EmilyOsment- Kateřina Hrbotická |  Camp Rock
Cant Back Down
camp Rock 2: The Final Jam/ Demi Lovato
Camp Rock 2: The Final Jam-  Wouldn´t Change A Thing
Camp Rock 2: The Final Jam- Fire
Camp Rock 2: The Final Jam- It´s On
To je vše ted Vám dám Hannu Montanu Forever
Dess

15. srpna 2010 v 17:20 | Lilly-Lola-EmilyOsment- Kateřina Hrbotická |  Zprávičky
HOTOVO!!! Stav: VOLNÝ!

Kdo ho chce tak at napíše do komentáře! (Beru prvního)