Problémy

KONEC! (Definitivní)

8. září 2011 v 17:21 | Lilly

KONEC!

Ano,je to pravda,nadpis mluví za vše! KONEC! Definitivní,všimly jste si že jsem tu nebyla a to dlouho,neměla jsem čas ani náladu! Nechci mít blog o Miley,Emily,a jinných věcech,na blogu který jsme si včera založila,tam je jen jedna věc spíše celebrita,v poslední době jsem ujeta ná Bellu Thorne ze SHAKE IT UP! Tohle je pro mě přítěž,chodím do školy a nebaví mě to tu,bordel ke všemu hnusný menu,to se změnilo,jsem větší a třeba věci které tu mám mě nebaví,chci začít znova,tohle je minulost! Děkuji tomuto blogu že mi přes rok sloužil! Milovala jsem ho,ale je čas začít znova! Je mi to líto ale tohle už není nic pro mě! PROSÍM ADMINY BLOG.CZ ABY TENTO BLOG NERUŠILY,CHCI MÍT VZPOMÍNKU NA NĚCO HEZKÉHO!
Lilly


♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

BELLATHORNE-WORLD.BLOG.CZ

KONEC..!

13. dubna 2011 v 21:40 | Lilly


Prominte, ale me tento blog nebavi :-( me blog nejak vubec nebavi :-( ani pocitac... . neni to este pro me, kdyz sem tento blog zalozila,bylo mi 7. let. Ted je mi 8 :-) Tento blog mi ukazal jestli na blgo sanci opravdu mam. Prve ano, ale ted ne. Chodim do skoly, nechci sedet u blogu a uz vubec ne u pocitace. Ja sem jeste dite hracek a tak :-) Mozna se nekdy vratim, mozna definitivni konec, to se uvidi... . Ja se sem obcas podivam, nebojte ;-) Klidne i odpovim, jen nebudu blogovat. Ted mohu rict jen: ZDAR A MNOHO STESTI DO BLOGOVANI!
Lilly

ségra mě nahlásila!

13. srpna 2010 v 20:31 | kačka
prý sem zkopčila animačky Miley cyrus! :( :/ asi na 3. měsíce končím! :(( mějte se bezvadně!

POZASTAVUJU BLOG

9. června 2010 v 15:20 | kačka

                            POZASTAVUJU BLOG !

Ano čtete dobře POZASTAVUJU BLOG asi od : 10. 6. 2010 do 1. 1.  2011 Je mi jen 7. let a články píše ségra takže se mějte hezky a spousty štěstí přeje vaše Katka Hrbotická ale budete mi chybět a nezapomeňte  na to ŠTĚSTÍ !

miley a ashley co já vím ???   
 
 

Reklama